top of page

הדרך ללב של קייב

סיור הכרות עם העיר .

אנחנו נבקר ברוב "אתרי חובה" שבעיר העילית, נכיר את דרך הקמתה של העיר, נבקר בכנסיות מדהימות, נדבר על דמויות היסטוריות חשובות, על אנקדוטות מצחיקות, על מיסטיקה ועל אהבה.
וגם נכנס לחצרות ופינות, נכיר את התושבים המקוריים שלהם, נשמע סיפורים פיקנטיים, נטייל ברחובות ציוריים, נראה אומנות רחוב עכשיוית, נעשה סיבוב ברכבל (במסלול הארוך)  ונשתה קפה בבית קפה מסתורי מאוד...
סיור רגלי

להזמין סיור 

Thanks! Message sent.

מסלול קצר 130€
מסלול ארוך 170€

1 - 6 אנשים
 
5-7 שעות

*הזמנת סיור מותנת בתשלום מקדמה*

המלצות
דיאנה זקון 🌟🌟🌟🌟
היום, בדרכי לשדה התעופה בקייב, חשבתי על אנשים בחיי.
פעם, לפני הרבה שנים, אחד החבר'ה שעבד איתי אמר לי "את משלנו", אני זוכרת שזה גרם לי להרגיש מאוד מאושרת, כאילו התקבלתי לאיזה סוג של מועדון סגור של משוגעים לעבודה.
ועכשיו נזכרתי בביטוי הזה, כי היינו בקייב 3 ימים, וזה נראה כחודש. וימים אלה עיטרו בחברה נהדרת של דיאנה. אל תחשבו , ראינו אותה רק שעתיים, אך החוויה הייתה אינפורמטיבית תוך הערכה להעדפות שלנו .דיאנה היא פשוט משלנו.
ההמלצות שנתנה לנו , המקומות בהם ביקרנו במשך כמה יומים גרמו לנו להתאהב בקייב.
הכרת תודה אנושית ענקית אליך , דיאנה

לריסה קנטורוביץ
רוצה להמליץ על דיאנה המקסימה Diana Zakon .
לקחנו איתה את הסיור ללב של קייב, משפחה של 6 מבוגרים. הסיור היה מעניין ומלמד,דיאנה העבירה אותו בצורה מהנה וחוויתית. 
חובה לכל מי שמגיע לעיר!

אנדראה טרילניק
עבר שבוע מאז היום בו גילינו את קייב היפה בעזרתה וליוויה של דיאנה זאקון, מדריכת טיולים עשירה בידע מגוון, עשיר ומיוחד. ביום שכמו נתפר עבורנו, בליווי שלג קל, דיאנההכניסה אותנו בסיפוריה במיומנות רבה, לאווירת העיר והחג. ליוותה את דבריה באיורים, בטעימות ובריחות, פינות חמד וסמטאות בעיר מתובלות בסיפורים עסיסיים מפעם ומהיום. וכך, מטיול שהיה אמור להמשך 4 שעות טיילנו 8 שעות שלמות (כמעט, אילולא הקור) בלי לשים לב איך הזמן טס. אז המלצה חמה על קייב הנהדרת והחמימה גם במינוס 8, והמלצה חמה עוד יותר על דיאנה, מדריכת טיולים שהפיחה חיים עבורנו בעיר היפה הזו.

אניה בראילובסקי
דיאנה המדריכה והמקסימה העברת לנו יום תרבות מקסים כיפי ופורה, למרות הקור נהנינו מאד בחברתך, תודה רבה.
לכל הנוסעים ממליצה בחום על המדריכה שלנו המהממת

מלי פרץ
בסוף חודש אוגוסט, כשהתחיל להחשיך ולהיות קריר הגיעה דיאנה עם האנרגיה הקסומה שלה ולקחה אותי לטייל. העברנו כמה שעות טובות וראינו כנסיות, ובניינים, פסלים ועורבים, עליות מסתוריות וחצרות צדדיות. דיאנה מעניקה מכל הלב מהידע שלה לא רק בזמן הטיול המשותף אלא לאורך כל השהות. מומלץ בחום ונראה לי שאפילו יותר מגניב לטייל איתה בקור

רימה זהר קושניר
ממליצות מאוד !!
סיור לליבה של קייב עם Diana Zakon האחת והיחידה שלקחה אותנו למקומות מסתוריים וקסומים עם סיפורים מרתקים, פיקנטיים ומרגשים על קייב של פעם. 
דיאנה לקחה אותנו למקומות מיוחדים שלא היינו יודעות ומגיעות אליהם לבד, מקומות שרק מקומיים מכירים.
היה מהנה, מעניין, מצחיק, מיסטי, קליל וקולע !
שווה ביותר !! אפילו חובה ☃️

הדס סולומון ואיילת הררי
אז ככה, הגיע גם תורי לומר 💭 משהו על דיאנה. 
היה לנו תענוג עילאי לעשות איתה סיור מודרך ב"לב של קייב" והלב פעם. 
דיאנה אישה רגישה כל כך, עדינה ומדריכה מן המעלה הראשונה, ברורה, שוטפת, מספרת סיפורים לעילה ולעילה, כל כך מעניינת ומשאירה תמיד קורטוב של חידתיות. 
אשה אינטלגנטית ומעניינת. 
שמחנו לחוות את החוויה איתה והיא מומלצת בכל לב.

Shmuel Danon
bottom of page